Dzień dobry!

Mam nadzieję, że chociaż troszkę tęskniliście.

Zeszły rok był bardzo zakręcony i powiem szczerze, że na jakiś czas straciłam motywację do prowadzenia profilu. Dodatkowo moja strona internetowa w wyniku błędu została usunięta…i straciłam także masę autorskich przepisów jakie się na niej znajdowały. 

Ostatnio jednak odzyskałam wiarę, że to co robiłam było dobre i nie tylko mi przynosiło wiele radości ale i wam dostarczałam ciekawych inspiracji na co dzień. A więc…witam ponownie.

Oczywiście, nowy rok – nowy początek więc i na profilu muszą zaistnieć jakieś zmiany. Oprócz standardowej, pysznej kuchni pojawi się także cała masa fit przepisów, które mam nadzieję Wam bardzo zasmakują a i tak jak ja dzięki nim może stracicie kilka nadprogramowych kg .

Moim odkryciem stała się także ostatnio kuchnia ketogeniczna  więc i dla fanów tego rodzaju dań znajdzie się tutaj coś smacznego. Chciałabym także podzielić się z wami trochę więcej moim życiem i ciekawymi pomysłami, które rozkwitają w mojej głowie.

Tym postem rozpoczynam nowy rozdział profilu – So good food by Ann i zapraszam Was serdecznie, ponownie do mojego świata!

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.